TARSİM

Genel Müdürümüzün Kırşehir ve Yozgat Temasları


Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Cemil Satoğlu, 18 Temmuz’da, Kırşehir ve Yozgat illerindeki paydaş kurumlara yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.

TARSİM Bölgeler Grup Müdürü Sayın Murat Kaya ve Ankara Bölge Müdürü Sayın Hanifi Can’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde, Kırşehir İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Kenan Şahin, Kırşehir Ziraat Odası Başkanı Sayın Bekir Tan, Kırşehir Merkez Ziraat Bankası Müdürü Sayın Suat Köroğlu, Kırşehir Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Cemal Güngör, Yozgat İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Ziyaettin Özdemir, Yozgat Merkez Ziraat Bankası Müdürü Sayın Mustafa Aksoy ve Yozgat Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü Sayın Seyit Yılmaz ile bir araya gelindi, bilgi alışverişinde bulunuldu.

Aynı gün, sigortalı bir işletme ziyaret edilerek, tarım sigortalarındaki yenilikler hakkında bilgi verildi, dolu hasarlarından korunmak için kullanılan dolu topu cihazı uygulamalı olarak arazide incelendi. Copyright © 2018 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.