TARSİM

Genel Müdürümüz Satoğlu: "Tarım Ekonomisinin Sürdürülebilir Olmasını Amaçlıyoruz"


Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Cemil Satoğlu, 2 Şubat’ta Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TTSO) düzenlenen Olağan Meclis Toplantısı kapsamında gerçekleştirdiği konuşmada, TARSİM’le ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

Sayın Satoğlu konuşmasında, TARSİM’in devlet destekli bir sigorta sistemi olduğunu, yıllar itibarıyla büyüdüğünü, teminat kapsamının geliştiğini, dünyada örnek gösterilen bir noktaya ulaştığını belirterek; temel amaçlarının tarım ekonomisinin sürdürülebilir olmasını sağlamak olduğunun altını çizdi.

Toplantıya, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Suat Hacısalihoğlu, Meclis Başkan Yardımcısı Sayın Halil İbrahim Nalbant, 26. Meslek Komitesi Meclis Üyesi Sayın İbrahim Sertel, TARSİM Giresun Bölge Müdürü Sayın Bülent Yaşaroğlu, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ile Meclis Üyeleri katılım sağladı. 

Genel Müdürümüze TTSO’yu ziyareti anısına Sayın Hacısalihoğlu, Sayın Nalbant ve Sayın Sertel tarafından plaket takdim edildi.Copyright © 2018 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.