TARSİM

Adnan Menderes Üniversitesi'nde Zirai Eğitim ve Öğretimin 173. Yılı Kutlandı!


Zirai Eğitim ve Öğretimin 173. Yılının kutlanması amacıyla, 10 Ocak’ta, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ev sahipliğinde “Tarım Sigortalarının Tarıma ve Mesleğimize Katkısı” başlıklı Konferans düzenlendi.
Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Cemil Satoğlu, Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü Tarım Sigortaları ve Doğal Afetler Daire Başkanı Sayın Bekir Engürülü, TARSİM Bölgeler Grup Müdürü Sayın Murat Kaya ve Manisa Bölge Müdürü Sayın Müjdat Çubukçu’nun katılım sağladığı Konferans’ta, Adnan Menderes Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Halil Kırnak, Ziraat Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr. Kadir Kızılkaya, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Sayın Mahmut Nedim Barış, Ziraat Odaları, Tarım Kredi Kooperatifleri yetkilileri ve öğrenciler yer aldı.
Konferans’a katılımlarından ötürü teşekkür plaketlerinin takdim edildiği Sayın Satoğlu ve Sayın Engürülü, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin işleyişi ile 2019 yılı yenilikleri hakkında bilgiler verdi ve Zirai Eğitim ve Öğretimin 173. Yılını kutladı.
 

 

 Copyright © 2018 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.