TARSİM

TARSİM 2. Tarım, Gıda ve Beslenme Politikaları Zirvesi'nde...


Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Cemil Satoğlu, 6 Kasım’da, Ankara'da 2. Tarım, Gıda ve Beslenme Politikaları Zirvesi’ne katıldı.

Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği (GTBD) ile Gıda İçecek ve Tarım Politikaları Araştırmaları Merkezi (GIFT) işbirliğiyle; Tarım ve Orman  Bakan Yardımcısı Sayın Mustafa Aksu, Cumhurbaşkanı  Danışmanı Sayın İbrahim  Sönmez, Bakanlık ve Üniversite temsilcileri ile sanayi sektöründen yetkililerin katılımlarıyla düzenlenen Zirve'de, “Tarım Ürünleri Tedarik Zincirinde İklim Değişikliğinin Etkileri ve Geleceği Planlamak”, “Türkiye’de İklim Değişikliğinin Yıkıcı Etkilerini Azaltacak Tarım Politikaları Geliştirmek” ve “Maliyet Azaltıcı Önlemler ile Çiftçi Gelir ve Refahında Artış Sağlayacak Politikalar Geliştirmek” başlıklarıyla paneller düzenlendi. Sayın Satoğlu, “Türkiye’de İklim Değişikliğinin Yıkıcı Etkilerini Azaltacak Tarım Politikaları Geliştirmek” başlıklı panelde, “Çiftçi Bütçesinin Korunmasında Risk Yönetimi  Araçlarının Kullanımı” konulu sunumu gerçekleştirdi.

Zirve’ye TARSİM Ankara Bölge Müdürü Sayın Hanifi Can, Hayvan Hayat Sigortaları Grup Müdürlüğü’nden Uzman Yardımcısı Sayın Seda Çağlar Taşkın ve Bitkisel Ürün Sigortaları Grup Müdürlüğü’nden Uzman Yardımcısı Sayın Kemal Özen de katılım sağladı.Copyright © 2018 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.