TARSİM

Malatya'da Paydaş Kurumlar Ziyaret Edildi


Genel Müdürümüz Sayın Yusuf Cemil Satoğlu ve Genel Müdür Yardımcımız Sayın Zeki Karakurt, 26 Temmuz tarihinde, Malatya’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Program çerçevesinde Sayın Satoğlu, Sayın Karakurt ve Malatya Bölge Müdürü Sayın Mehmet Ali Doğan, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdür Vekili Sayın Ahmet Turan Karaca, Malatya Kayısı Araştırma Enstitüsü Müdürü Sayın Abdullah Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifi Bölge Müdürü Sayın Mustafa Altunok, İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof Dr. Sayın Nihat Tursun, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sayın Hüseyin Karlıdağ, Ziraat Bankası Yetkilileri ve Malatya Ziraat Odası Başkanları ile görüşerek, Devlet Destekli Tarım Sigortaları Sistemi’nin işleyişi, tarım sigortası branşları, sunulan teminatlar ve 2017 yılında uygulamaya alınan yenilikler hakkında bilgi verdi.

Aynı gün Malatya İli eksperleriyle toplantı gerçekleştiren Sayın Satoğlu ve Sayın Karakurt, medya temsilcileri ile de bir araya gelerek tarım sigortalarındaki güncel gelişmeler hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve soruları yanıtladı.Copyright © 2017 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.