TARSİM
/>

TARSİM AKADEMİ Uygulamada!


Çalışanlarımızın, Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) eksperlerinin ve Tarım Sigortası poliçesi düzenlemeye yetkili sigorta şirketlerindeki acente personelinin, bilgi birikimini arttırmak, mesleki ve kişisel gelişimlerini desteklemek, bu doğrultuda üreticiye en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla TARSİM Akademi uygulamaya alındı.

Titiz ve detaylı bir çalışma sürecinin sonucunda, Tarım Sigortası alanındaki eğitim ihtiyaçlarını karşılamak üzere hayata geçirilen TARSİM Akademi, sürekli gelişimin peşinden koşan kullanıcıların, tarım sigortası gibi spesifik bir alandaki en güncel bilgilere ulaşabilmesine imkan tanıyacak. Aynı zamanda kullanıcı dostu olarak tasarlanan Platform, Eğitim Videoları, E-Kütüphane, Canlı Yayın, E-Kantin, E-Sınav ve Sık Sorulanlar gibi zengin içeriğe sahip bölümlerden oluşuyor. Dijital eğitim platformu, TARNET’e tanımlı bir kullanıcı adına ve şifreye sahip olunarak, zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde  ziyaret edilebiliyor.

Üreticilerimizin de en kısa süre içinde TARSİM AKADEMİ’ye entegre edilmesi üzerine çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir.

https://akademi.tarsim.gov.tr

 


Copyright © 2018 TARIM SİGORTALARI HAVUZU | Her hakkı saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz ve kullanılamaz.